Milí priatelia a podporovatelia dobrého diela. KONEČNE.

Posted by on december 15, 2017 in Bez kategorii | Komentáre vypnuté na Milí priatelia a podporovatelia dobrého diela. KONEČNE.

Milí priatelia a podporovatelia dobrého diela. KONEČNE.

12. 12. 2017 na spomienku Panny Márie Guadalupskej sme spoločne s dodávateľom p. Ing. Jozefom Markuliakom, architektom Ing. Arch. Ivanom Jarinom, za účasti otca Generála Michała Krysztofowicza, Ccg, bratov a veriacich požehnali stavbu nového odberného miesta pre požehnanú a svätú vodu Mariatálskej Panny Márie, aby miesto kde už skoro tisíc rokov vyteká bolo dôstojné a hodné jej krásy. Ako správni Tešitelia sme najprv odprosovali dobrého Pána za všetky zlé veci, ktoré sa na mariánskom svätom mieste udiali a potom sme požehnávali. Dnes 13. 12. 2017 na sviatok sv. Lucie začali sme s prvým výkopom. Ak dobrý Boh dá a Panna Mária požehná, stavbu dokončíme v máji 2018 a darujeme ju Matke Božej, ako vďaku za jej dobrodenia čo nám v Marianke dáva a na zavŕšenie jubilejného Mariánskeho roka, ktorý práve v máji zakončíme. Chceli by sme Vás milí veriaci a všetci čo chodíte do Marianky pre vodu poprosiť o trpezlivosť. Odber vody odstavený nebude. Prístup k nej je z hornej strany od schodíkov čo idú z cesty. Prosím Vás aby ste k studni chodili pešo, lebo v jej blízkosti sa nedá parkovať, kvôli stavebnému ruchu. Ešte raz prosíme o trpezlivos a podporujte toto dielo. Najmä neustálou modlitbou ale aj hmotnou podporou.

Milý priatelia, bratia a sestry pútnici, veriaci a všetci ľudia dobrej vôle. Pred časom sme Vás informovali o existencii účtu na ktorom sa zbierajú prostriedky na opravu svätej studne a jej okolia. Celkový rozpočet na toto dielo je 70 000 eur. Doteraz mnohí dali svoj milodar a mnohí si želajú, aby bol účet transparentný, aby mohli všetci vidieť v akom je stave a čo sa na ňom deje.

Číslo úctu je:

SK3109000000005111209678

na tomto linku všetci môžete vidieť ako zbierka pokračuje:

http://transparentneucty.sk/#/turnovers/5111209678

Pan Boh odmen každého darcu a ďakujeme v mene správy Baziliky i všetkých co milujú Marianku.